PANĀKUMI

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Aleksandru KOMKU un pedagoģi Guntu Božu ar iegūto 3.vietu Latvijas talantu konkursā Ineses Galantes Talanti !!!

 I.Galantes Talanti 2020

 

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Dāvidu Kristu BALODI ar iegūto 3.vietu 5.Starptautiskajā kompozīciju konkursā Artistes en Herbe Luxembourg 2020 (pedagogs Andris Dzenītis) !!! 

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Žaneti SPIRKU un pedagogu Andri DZENĪTI ar iegūto 1.vietu Mūzikas jaunrades konkursā Skaņuraksti Ādažos 2020 !!!

  

Sveicam 2.kursa audzēkņus Samantu RAUZU (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Sanita Glazenburga) un Arturu VĪNDEDZI (pedagogs Artis Sīmanis) ar 1.vietu Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā Wind Stars 2020 !!!

Sveicam 1.kursa audzēkni Katrīnu BELINSKU (pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Ieva Dzērve) ar 2.vietu un 2.kursa audzēkni Samantu RAUZU (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Sanita Glazenburga) ar 3.vietu XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa, veltīta L.van Bēthovena 250 gadu jubilejai, iepriekšējo gadu dalībnieku konkursā !!! 

 

Sveicam 1.kursa audzēkņus Mariju VIRKI ar 2.vietu (D grupa) un Maksimu ORLOVU ar 3.vietu (D grupa) un 2.kursa audzēkni Aleksandru LATIŅINU ar 3.vietu (D grupa) 8.Starptautiskajā pianistu konkursā Jaunais virtuozs !!! Pedagoģes Gunta Boža un Sanita Glazenburga.

 Jaunais virtuozs 2020

 

Sveicam  3.kursa audzēkni Iļju ŅIŽIVOJU ar 3.vietu Liepājas 2.Starptautiskajā pianistu konkursā Piano frequency !!!  Pedagoģe Sanita Glazenburga.

 

Sveicam 3.kursa audzēkni Arnitu LIPSKU ar iegūto 2.vietu Starptautiskajā klasiskās mūzikas konkursā Kaunas Sonorum 2019 !!! Pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Linda Laduse.

 

Sveicam audzēkņu ansambļa Segola  dalībnieces Gabrielu GOLDMANI, Almu SEDLENIECI, Kati Sabīni LASMANI ar iegūto 2.vietu Laikmetīgās kamermūzikas interpretu konkursā Skat(!)logs !!! Pedagoģe Ilze Kundziņa.

Sveicam Visas Latvijas Jauno talantu konkursa par Teodora Reitera balvu 1.vietas ieguvēju 1.kursa audzēkni Aleksandru KOMKU un pedagoģi Guntu Božu !!!

 

Sveicam Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības programmas Mūzikas vēsture un teorija audzēkņu Valsts konkursa laureātus: Ernestu Valtu CIRCENI -  kategorijā Kompozīciju konkurss 1.vieta, kategorijā Mūzikas analīzes konkurss 1.vieta, kategorijā Radošais konkurss - koncertprogrammas un anotācijas sastādīšana - 2.vieta; Žaneti SPIRKU - kategorijā Kompozīciju konkurss - 2.vieta, kategorijā Mūzikas analīzes konkurss - 2.vieta, kategorijā Radošais konkurss - koncertprogrammas un anotācijas sastādīšana - 3.vieta;  Dāvidu Kristu BALODI - kategorijā Kompozīciju konkurss - 3.vieta, kategorijā Mūzikas analīzes konkurss - 2.vieta; Lauru BOKTU - kategorijā Mūzikas analīzes konkurss - 2.vieta, kategorijā Radošais konkurss - koncertprogrammas un anotācijas sastādīšana - 3.vieta; Alīsi SAVINU - kategorijā Mūzikas analīzes konkurss - 3.vieta !!!  Sveicam pedagogus Ilonu Būdenieci, Andri Dzenīti, Rasmu Kurmi, Gundu Miķelsoni un Armandu Šuriņu ar audzēkņu panākumiem !!!

 

 

Konkursu uzvarētāji 2018./2019. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2017./2018. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2016./2017. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2015./2016. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2014./2015. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2013./2014. mācību gadā

Konkursu uzvarātāji 2012./2013. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2011./2012. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2010./2011. mācību gadā