Panākumi

Sveicam Liepājas 1.Starptautiskā pianistu konkursa Piano frequency laureātus: 2.kursa audzēkni Iļju ŅIZIVOJU ar 2.vietu un 4.kursa audzēkni Lāsmu Moniku MELDERI ar 3.vietu (pedagoģe Sanita Glazenburga) !!!

 

Sveicam 3.Starptautiskā Jauno vokālistu konkursa BELLA VOCE 1.vietas ieguvējas Darju ŽURAVĻOVU /A grupa/, Gundu LEINI /B grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), 2.vietas ieguvēju Valtu URTĀNU /A grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un 3.vietas ieguvējas Katarinu Viktoriu BRAATHEN /A grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), Brigitu ČIRKŠI /B grupa/ (pedagogs Viesturs Jansons un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un Liānu MUIŽNIECI /B grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) !!!

 

Sveicam 36.Pērnavas akordeonmūzikas festivāla-konkursa 2.vietas ieguvēju /A4 kategorija/ 4.kursa audzēkni Raivo TAMBERGU un pedagoģi Natāliju Meļņikoviču !!!

 

Sveicam 4.kursa audzēkni Martu BALODI un pedagoģi Ilzi Kundziņu ar iegūto 1.vietu seniors "C" grupā un trim speciālajām balvām: Latvijas Baleta un deju ģildes, Winter Piano Academy, Teo Bikis in memoriam  7.Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā !!!

 

Sveicam Visas Latvijas Jauno talantu konkursa par Teodora Reitera balvu 3.vietas ieguvēju 3.kursa audzēkni Polinu BERLINU un pedagoģi Guntu Božu !!!


 

 

 

 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2017./2018.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2016./2017.mācību gadā... 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2015./2016.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2014./2015.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2013./2014.mācību gadā...