Panākumi

Sveicam 4.kursa audzēkni Beatrisi VILDI ar iegūto 3.vietu Jonas Aleksa Straptautiskajā jauno kordiriģentu konkursā Viļņā 2019.gada 15.-16.martā (pedagogs Roberts Liepiņš, koncertmeistares - Linda Laduse un Sintija Šteinkopfa) !!!

 

Sveicam 9.Starptautiskā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursa 2.vietas ieguvēju Iļju ŅIŽIVOJU (pedagoģe Sanita Glazenburga), 3.vietas ieguvēju Laimu PIPARI (pedagoģe Daiga Blumberga) un Aleksandru MATVIJEŅU (pedagoģe Ilze Kundziņa) !!!

 

Sveicam Imanta Kokara 3.Starptautiskā vidējās profesionālās mūzikas izglītības iestāžu jauno kordiriģentu konkursa laureāti - 3.vietas ieguvēju Madaru ANDREJEVU un pedagogu Uldi Kokaru (koncertmeistares Sintija Šteinkopfa un Ludmila Dobžinecka) !!!

        

Sveicam džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa ansambļa dalībniekus - Beāti MEIRĀNI, Paulu SAIJU, Dāvidu Dāvi EGLĪTI, Matīsu ŽILINSKI un pedagogu Māri Vitkusu ar iegūto 3.vietu (C grupa) Ritmiskās mūzikas ansambļu konkursā Ventspils Groove 2019 !!!

   

Sveicam XI Starptautiskā saksofonmūzikas festivāla Saxophonia konkursa Latvijas mūzikas vidusskolu audzēkņiem laureātus III grupā - Arnitu LIPSKU ar iegūto 1.vietu, Samantu RAUZU ar iegūto 2.vietu, Danielu PODOĻECU ar iegūto 3.vietu, Arturu VĪNDEDZI ar iegūto 3.vietu; IV grupā - Lauri Gati ŽARINOVU ar iegūto 1.vietu, Patrīciju BLOMU ar iegūto 2.vietu  un pedagogus Arvidu Kazlausku, Arti Sīmani, Oskaru Petrauski, koncertmeistares Sanitu Glazenburgu, Lindu Ladusi, Ievu Dzērvi un Anitu Akmeni !!!

   

 

Sveicam Rīgas pilsētas vēstures 25.olimpiādes 2.posma 3.vietas ieguvēju Ketlīnu BRAUERI un Atzinības raksta ieguvēju Dāvidu Kristu BALODI un pedagoģi Margaritu Barzdeviču !!!

 

Sveicam Latvijas profesionālās ievirzes 30V un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa laureātus:
Kārli Matīsu LIGNICKI ar iegūto 2.vietu, Renāru ŠTEINBERGU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Artūrs Šults, koncertmeistare Lauma Prūse);
Kristianu KALVU ar iegūto 2.vietu, Jāni CEIMERU ar iegūto 3.vietu, Patriku KIKUSTU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Edgars Bārzdiņš, koncertmeistare Antra Vīksne);
Ralfu LIĢERI ar iegūto 2.vietu, Edgaru LŪSI ar iegūto 2.vietu, Anci VANAGU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Uldis Zilberts, koncertmeistare Linda Laduse);
Oskaru ALEKSANDROVIČU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Jānis Retenais, koncertmeistare Ieva Dzērve);
Katrīnu STIKUTI ar iegūto 3.vietu (pedagogs Mārtiņš Kalniņš, koncertmeistare Antra Vīksne);
Patrīciju BLOMU ar iegūto 1.vietu (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Linda Labuse);
Arnitu LIPSKU ar iegūto 1.vietu, Lauri Gati ŽARINOVU ar iegūto 1.vietu (pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Ieva Dzērve);
Samantu RAUZU ar iegūto 2.vietu (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Sanita Glazenburga)
Kati Sabīni LASMANI ar iegūto 1.vietu, Elīnu ČEPROVU ar iegūto 2.vietu (pedagoģe Ilona Meija, koncertmeistare Sintija Šteinkopfa);
Reinu KOTLERI ar iegūto 1.vietu, Alisi Annu ALKSNI ar iegūto 2.vietu (pedagogs Andis Klučnieks, koncertmeistare Kristīne Paula) !!!

      

   

 

Sveicam Lāsmu Moniku MELDERI ar iegūto 1.vietu, Gabrielu GOLDMANI ar iegūto Atzinību (pedagoģe Sanita Glazenburga, koncertmeistare-mūziķe Inese Jasmane-Rūrāne) 3.Starptautiskajā Jauno koncertmeistaru konkursā Daugavpilī !!!

   

Sveicam Liepājas 1.Starptautiskā pianistu konkursa Piano frequency laureātus: 2.kursa audzēkni Iļju ŅIZIVOJU ar 2.vietu un 4.kursa audzēkni Lāsmu Moniku MELDERI ar 3.vietu (pedagoģe Sanita Glazenburga) !!!

 

Sveicam 3.Starptautiskā Jauno vokālistu konkursa BELLA VOCE 1.vietas ieguvējas Darju ŽURAVĻOVU /A grupa/, Gundu LEINI /B grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), 2.vietas ieguvēju Valtu URTĀNU /A grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un 3.vietas ieguvējas Katarinu Viktoriu BRAATHEN /A grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), Brigitu ČIRKŠI /B grupa/ (pedagogs Viesturs Jansons un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un Liānu MUIŽNIECI /B grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) !!!

 

Sveicam 36.Pērnavas akordeonmūzikas festivāla-konkursa 2.vietas ieguvēju /A4 kategorija/ 4.kursa audzēkni Raivo TAMBERGU un pedagoģi Natāliju Meļņikoviču !!!

 

Sveicam 4.kursa audzēkni Martu BALODI un pedagoģi Ilzi Kundziņu ar iegūto 1.vietu seniors "C" grupā un trim speciālajām balvām: Latvijas Baleta un deju ģildes, Winter Piano Academy, Teo Bikis in memoriam  7.Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā !!!

 

Sveicam Visas Latvijas Jauno talantu konkursa par Teodora Reitera balvu 3.vietas ieguvēju 3.kursa audzēkni Polinu BERLINU un pedagoģi Guntu Božu !!!


 

 

 

 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2017./2018.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2016./2017.mācību gadā... 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2015./2016.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2014./2015.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2013./2014.mācību gadā...