Panākumi

Sveicam 2.kursa audzēkni Elīnu ČEPROVU ar 1.vietu un 3.kursa audzēkni Kati Sabīni LASMANI ar 3.vietu VII Starptautiskajā mūzikas konkursā Stokholma 2019 (pedagoģe Ilona Meija, koncertmeistare Sintija Šteinkopfa) !!!

 

Sveicam JMRMV Jaukto kori un diriģentus Jāni Baltiņu un Uldi Kokaru ar iegūto 3.vietu XXXVIII Starptautiskajā ortodoksālās baznīcas mūzikas konkursā Bialistokā (Polija) !!!

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Arnitu LIPSKU ar 1.vietu 20.Starptautiskajā akadēmiskās mūzikas konkursā Jūrmala 2019 Koka pūšaminstrumentu specialitātē (pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Ieva Dzērve) !!!

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Arnitu LIPSKU ar 1.vietu Latvijas talantu konkursā Ineses Galantes Talanti (pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Ieva Dzērve) !!!

 

Sveicam džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa ansambļa dalībniekus - Matīsu ŽILINSKI, Paulu SAIJU, Beāti MEIRĀNI, Dāvidu Dāvi EGLĪTI un viņu pedagogu Māri VITKU ar 2.vietu akustiskās mūzikas konkursā Sudraba kaija 2019 !!!

 

Sveicam Jura Jurjāna 21.Starptautiskā konkursa Jaunais mežradznieks 2019 laureātus: Kārli Matīsu LIGNICKI ar 1.vietu un Renāru ŠTEINBERGU ar 3.vietu (pedagogs Artūrs Šults, koncertmeistare Lauma Prūse) !!!

      

 

Sveicam VI Starptautiskā klavierspēles audzēkņu klavieru ansambļu, instrumentālo kameransambļu ar klavierēm un koncertmeistaru konkursa laureātus - Instrumentālo kameransambļu ar klavierēm grupā: Lāsmu Moniku MELDERI, Ilvu BĀLIŅU ar iegūto 2.vietu, Zandu VEILANDI, Sandu PAUKŠTI, Gabrielu GOLDMANI ar iegūto 3.vietu (pedagoģes Sanita Glazenburga un Ilze Kundziņa); koncertmeistaru II grupā Gabrielu GOLDMANI un Ievu Pudāni ar iegūto 1.vietu, Laimu PIPARI un Inesi Jasmani-Rūrāni ar iegūto 3.vietu, Iļju ŅIŽIVOJU un Inesi Jasmani-Rūrāni ar iegūto 3.vietu, koncertmeistaru III grupā Lāsmu Moniku MELDERI, Inesi Jasmani-Rūrāni un Velgu Polinsku ar iegūto 1.vietu un Speciālbalvu par labāko romantisma laikmeta skaņdarba izpildījumu; Martu BALODI un Ievu Pudāni ar iegūto 2. vietu (pedagoģes Sanita Glazenburga, Ilze Kundziņa un Daiga Blumberga); Ievu Pudāni ar Speciālbalvu kā labākajam ilustratoram !!! 

    Liepaja 2019-5

Sveicam 3.kursa audzēkni Ričardu MARČENOKU un pedagoģi Guntu Božu ar 2.vietu Starptautiskajā konkursā Itālijā  - X Internazionale Giovani Musicisti Premio "Antonio Salieri" 2019 !!!

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Agnesi Ievu LIPSKU ar 3.vietu 10.Starptautiskajā Jauno mūziķu konkursā VIVA LA MUSICA (pedagoģe Liene Denisjuka-Straupe, koncertmeistare Kristīne Paula) !!!

Sveicam 2.kursa audzēkni Martu Klintu RIEMERI  ar iegūto 3.vietu Starptautiskajā konkursā Dubultmēlīšu svētki 2019 (pedagoģe Anastasija Hotuļova, koncertmeistare Lauma Prūse) !!!

Sveicam vidusskolas pūtēju orķestri, diriģentus Jāni Reteno un Andi Kareli ar 1.vietu X Latvijas pūtēju orķestru konkursā (V grupa - visaugstākā grūtības pakāpe) !!!

Sveicam  pūtēju orķestri un diriģentus Jāni Reteno un Andi Kareli ar 1.vietu XIX Pūtēju orķestru čempionātā Palangā (Lietuva) !!!

 

 

Sveicam 1.kursa audzēkni Žaneti SPIRKU un pedagogu Andri Dzenīti ar iegūto 3.vietu Mūzikas jaunrades konkursā Skaņuraksti Ādažos 2019 !!!

 

Sveicam 25.Starptautiskā konkursa Trumpet talent Tallinn 2019 1.vietas ieguvēju Kristianu KALVU, pedagogu Edgaru Bārzdiņu un koncertmeistari Antru Vīksni !!!

 

Sveicam 2.Starptautiskā konkursa Muzikālie zēni laureātus: Iļju ŅIŽIVOJU ar iegūto 2.vietu un Atzinību par labāko klasiskā skaņdarba interpretāciju, Aleksandru LATIŅINU ar iegūto 3.vietu (pedagoģe Sanita Glazenburga) un Edvardu LATKOVU ar iegūto 3.vietu (pedagoģe Agne Sprūdža, koncertmeistare Lauma Prūse) !!!

 

Sveicam 4.kursa audzēkni Beatrisi VILDI ar iegūto 3.vietu Jonas Aleksa Straptautiskajā jauno kordiriģentu konkursā Viļņā 2019.gada 15.-16.martā (pedagogs Roberts Liepiņš, koncertmeistares - Linda Laduse un Sintija Šteinkopfa) !!!

 

Sveicam 9.Starptautiskā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursa 2.vietas ieguvēju Iļju ŅIŽIVOJU (pedagoģe Sanita Glazenburga), 3.vietas ieguvēju Laimu PIPARI (pedagoģe Daiga Blumberga) un Aleksandru MATVIJEŅU (pedagoģe Ilze Kundziņa) !!!

 

Sveicam Imanta Kokara 3.Starptautiskā vidējās profesionālās mūzikas izglītības iestāžu jauno kordiriģentu konkursa laureāti - 3.vietas ieguvēju Madaru ANDREJEVU un pedagogu Uldi Kokaru (koncertmeistares Sintija Šteinkopfa un Ludmila Dobžinecka) !!!

        

Sveicam džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa ansambļa dalībniekus - Beāti MEIRĀNI, Paulu SAIJU, Dāvidu Dāvi EGLĪTI, Matīsu ŽILINSKI un pedagogu Māri Vitkusu ar iegūto 3.vietu (C grupa) Ritmiskās mūzikas ansambļu konkursā Ventspils Groove 2019 !!!

   

Sveicam XI Starptautiskā saksofonmūzikas festivāla Saxophonia konkursa Latvijas mūzikas vidusskolu audzēkņiem laureātus III grupā - Arnitu LIPSKU ar iegūto 1.vietu, Samantu RAUZU ar iegūto 2.vietu, Danielu PODOĻECU ar iegūto 3.vietu, Arturu VĪNDEDZI ar iegūto 3.vietu; IV grupā - Lauri Gati ŽARINOVU ar iegūto 1.vietu, Patrīciju BLOMU ar iegūto 2.vietu  un pedagogus Arvidu Kazlausku, Arti Sīmani, Oskaru Petrauski, koncertmeistares Sanitu Glazenburgu, Lindu Ladusi, Ievu Dzērvi un Anitu Akmeni !!!

   

 

Sveicam Rīgas pilsētas vēstures 25.olimpiādes 2.posma 3.vietas ieguvēju Ketlīnu BRAUERI un Atzinības raksta ieguvēju Dāvidu Kristu BALODI un pedagoģi Margaritu Barzdeviču !!!

 

Sveicam Latvijas profesionālās ievirzes 30V un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa laureātus:
Kārli Matīsu LIGNICKI ar iegūto 2.vietu, Renāru ŠTEINBERGU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Artūrs Šults, koncertmeistare Lauma Prūse);
Kristianu KALVU ar iegūto 2.vietu, Jāni CEIMERU ar iegūto 3.vietu, Patriku KIKUSTU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Edgars Bārzdiņš, koncertmeistare Antra Vīksne);
Ralfu LIĢERI ar iegūto 2.vietu, Edgaru LŪSI ar iegūto 2.vietu, Anci VANAGU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Uldis Zilberts, koncertmeistare Linda Laduse);
Oskaru ALEKSANDROVIČU ar iegūto 3.vietu (pedagogs Jānis Retenais, koncertmeistare Ieva Dzērve);
Katrīnu STIKUTI ar iegūto 3.vietu (pedagogs Mārtiņš Kalniņš, koncertmeistare Antra Vīksne);
Patrīciju BLOMU ar iegūto 1.vietu (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Linda Labuse);
Arnitu LIPSKU ar iegūto 1.vietu, Lauri Gati ŽARINOVU ar iegūto 1.vietu (pedagogs Arvydas Kazlauskas, koncertmeistare Ieva Dzērve);
Samantu RAUZU ar iegūto 2.vietu (pedagogs Oskars Petrauskis, koncertmeistare Sanita Glazenburga)
Kati Sabīni LASMANI ar iegūto 1.vietu, Elīnu ČEPROVU ar iegūto 2.vietu (pedagoģe Ilona Meija, koncertmeistare Sintija Šteinkopfa);
Reinu KOTLERI ar iegūto 1.vietu, Alisi Annu ALKSNI ar iegūto 2.vietu (pedagogs Andis Klučnieks, koncertmeistare Kristīne Paula) !!!

      

   

 

Sveicam Lāsmu Moniku MELDERI ar iegūto 1.vietu, Gabrielu GOLDMANI ar iegūto Atzinību (pedagoģe Sanita Glazenburga, koncertmeistare-mūziķe Inese Jasmane-Rūrāne) 3.Starptautiskajā Jauno koncertmeistaru konkursā Daugavpilī !!!

   

Sveicam Liepājas 1.Starptautiskā pianistu konkursa Piano frequency laureātus: 2.kursa audzēkni Iļju ŅIZIVOJU ar 2.vietu un 4.kursa audzēkni Lāsmu Moniku MELDERI ar 3.vietu (pedagoģe Sanita Glazenburga) !!!

 

Sveicam 3.Starptautiskā Jauno vokālistu konkursa BELLA VOCE 1.vietas ieguvējas Darju ŽURAVĻOVU /A grupa/, Gundu LEINI /B grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), 2.vietas ieguvēju Valtu URTĀNU /A grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un 3.vietas ieguvējas Katarinu Viktoriu BRAATHEN /A grupa/ (pedagoģe Natalija Kozlova un koncertmeistare Maija Sazonova), Brigitu ČIRKŠI /B grupa/ (pedagogs Viesturs Jansons un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) un Liānu MUIŽNIECI /B grupa/ (pedagogs Krišjānis Norvelis un koncertmeistars Kaspars Bumbišs) !!!

 

Sveicam 36.Pērnavas akordeonmūzikas festivāla-konkursa 2.vietas ieguvēju /A4 kategorija/ 4.kursa audzēkni Raivo TAMBERGU un pedagoģi Natāliju Meļņikoviču !!!

 

Sveicam 4.kursa audzēkni Martu BALODI un pedagoģi Ilzi Kundziņu ar iegūto 1.vietu seniors "C" grupā un trim speciālajām balvām: Latvijas Baleta un deju ģildes, Winter Piano Academy, Teo Bikis in memoriam  7.Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā !!!

 

Sveicam Visas Latvijas Jauno talantu konkursa par Teodora Reitera balvu 3.vietas ieguvēju 3.kursa audzēkni Polinu BERLINU un pedagoģi Guntu Božu !!!


 

 

 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2018./2019.mācību gadā... 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2017./2018.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2016./2017.mācību gadā... 

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2015./2016.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2014./2015.mācību gadā...

Konkursu un festivālu uzvarētāji 2013./2014.mācību gadā...