Saksofonmūzikas festivāls SAXOPHONIA

No 2017. gada 14. līdz 25. februārim Latvijā norisināsies X Starptautiskais saksofonmūzikas festivāls “SAXOPHONIA”, kurā piedalīsies mūziķi no Francijas, Austrijas, Norvēģijas, Kanādas, ASV un Latvijas. Festivāla organizatori – valsts SIA “Latvijas koncerti” sadarbībā ar Latvijas Mūzikas akadēmiju un Brāļu Jurjānu biedrību. Festivāls sevī ietvers dažāda stila un žanru profesionālu mūzikas kolektīvu koncertus Rīgā un Latvijas novados, kā arī Latvijas Mūzikas skolu un vidusskolu saksofona klašu audzēkņu konkursu, kuru organizē Brāļu Jurjānu biedrība un Latvijas Mūzikas akadēmija sadarbībā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolu.

Konkurss notiks 2017. gada 22. februārī Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā Stabu ielā 10/4 (III un IV grupas dalībniekiem) un 23. un 24. februārī Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolā Graudu ielā 59 (I un II grupas dalībniekiem). To vērtēs starptautiska žūrija franču saksofonista Žana-Pjēra Baralioli vadībā. 

25.februārī plkst.12.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē X Starptautiskā saksofonmūzikas festivāla Saxophonia saksofonistu konkursa laureātu apbalvošana un noslēguma koncerts.

Vairāk informācijas par pasākumiem festivāla laikā...